Betist İddaa Tahminleri


Takımlar 1 X 2
Avranches - Briochin
18 Eylül 2020 03:00
1.60 4.33 4.59 MS2
Nisporeni - Milsami
18 Eylül 2020 19:30
1.93 4.80 2.81 MS2
Macara - Barcelona SC
18 Eylül 2020 03:00
1.19 8.15 17.03 MS2
PSV II - FC Eindhoven
18 Eylül 2020 19:45
2.11 4.43 2.50 MSX
Concarneau - QRM
18 Eylül 2020 03:00
1.38 4.64 7.39 MS1
Dacia-Buiucani - Dinamo-Auto
18 Eylül 2020 16:00
1.25 5.43 11.32 MS1
Uni Azzurri - Darwin Hearts
18 Eylül 2020 14:00
2.25 4.00 2.56 MS2
Norveç (K) - B. Rusya (K)
18 Eylül 2020 03:00
1.43 3.71 4.92 MS2
Delfin - Mushuc Runa
18 Eylül 2020 03:00
2.31 4.59 2.74 MSX
Cercle Brugge - Anderlecht
18 Eylül 2020 03:00
1.34 4.45 6.74 MS1
Defensa y Jus. - Delfin
18 Eylül 2020 01:00
1.55 4.09 5.33 MS1
Hlucin - Otrokovice
19 Eylül 2020 16:30
1.59 4.00 5.67 MS1
Middlesbrough - Bournemouth
19 Eylül 2020 17:00
2.15 4.85 2.73 MSX
Vitesse - Sp. Rotterdam
19 Eylül 2020 19:45
1.21 5.07 11.62 MS2
Pohronie - Sered
19 Eylül 2020 20:00
2.34 4.83 2.57 MSX
Arda - Slavia Sofya
19 Eylül 2020 03:00
1.63 3.92 3.59 MS2
Varnamo - Skövde
19 Eylül 2020 16:00
2.30 4.39 2.90 MSX
Ponte Preta - Operario PR
19 Eylül 2020 22:00
1.34 4.88 6.63 MS2
Eskilsminne - Lund
19 Eylül 2020 15:00
1.59 3.70 5.08 MS1
Chindia - Hermannstadt
19 Eylül 2020 03:00
1.40 4.36 6.18 MSX
Astra - CFR Cluj
19 Eylül 2020 03:00
2.17 3.47 3.04 MSX
Mainz 05 II - Freiburg II
19 Eylül 2020 15:00
1.05 9.09 24.74 MS2
Skovshoved - Vanlose
19 Eylül 2020 16:00
1.68 3.04 3.80 MSX
OLS - Kemi
20 Eylül 2020 16:00
2.00 4.20 2.89 MSX
SJK Akatemia - VPS
20 Eylül 2020 15:00
1.13 7.09 12.12 MS1
Breidablik - KR
20 Eylül 2020 19:00
2.38 3.05 2.70 MSX
Magni - Leiknir R
20 Eylül 2020 19:00
1.55 3.82 4.16 MS1
Gran Valencia - Trujillanos
20 Eylül 2020 23:00
1.90 3.31 2.73 MS2
Macara - Orense
20 Eylül 2020 22:00
1.74 3.07 4.05 MS2
Progreso - Fenix
20 Eylül 2020 22:00
1.02 8.63 22.30 MSX
Sl Liberec II - Boleslav II
20 Eylül 2020 11:15
1.72 3.22 3.94 MS1
SBI - Hillerod
20 Eylül 2020 14:00
1.94 4.56 3.32 MS1
Stjarnan - Valur
20 Eylül 2020 19:00
1.15 6.61 13.31 MS2
Shijiazhuang - Shanghai SIPG
20 Eylül 2020 15:00
1.15 6.54 12.12 MS1
Capalaba - Roar
20 Eylül 2020 10:15
2.37 4.76 2.50 MS2
Remo - Botafogo
21 Eylül 2020 00:00
1.92 3.78 2.79 MS1
Persepolis - Al Duhail
21 Eylül 2020 03:00
1.44 4.49 5.26 MSX
Umea - Degerfors
21 Eylül 2020 20:00
1.12 8.30 17.06 MSX
Cercle Brugge - Sint-Truiden
21 Eylül 2020 21:45
2.17 4.14 2.79 MSX
Wexford - Athlone
21 Eylül 2020 21:45
1.98 4.64 2.95 MS1
Asane - Oygarden
21 Eylül 2020 03:00
2.35 3.09 2.71 MS1
Nasaf - Surkhon
21 Eylül 2020 03:00
1.42 3.86 4.72 MS2
Egersund - Rosenborg II
21 Eylül 2020 18:30
1.84 4.83 3.27 MSX
Mjallby - Örebro
21 Eylül 2020 20:00
2.25 3.81 2.76 MS2
Elfsborg - Hacken
21 Eylül 2020 20:00
2.36 4.69 2.50 MSX
Keflavik - IBV
22 Eylül 2020 19:30
2.37 4.76 2.90 MSX
Norveç (K) - Galler (K)
22 Eylül 2020 03:00
1.08 8.59 18.72 MS2
Throttur R - Magni
22 Eylül 2020 21:00
1.34 4.60 6.44 MS1
Melaka Utd - Darul Tazim
22 Eylül 2020 16:00
1.24 5.38 10.68 MS2
Hapoel Iksal - H Acre
22 Eylül 2020 03:00
2.11 4.84 2.68 MS2
Lori - Pyunik
22 Eylül 2020 11:00
1.99 3.63 2.88 MS2
Vestri - Fram
22 Eylül 2020 19:30
2.12 4.88 2.43 MS2
Hapoel Nof HG - H Jerusalem
22 Eylül 2020 03:00
1.23 5.67 11.94 MS2
İsviçre (K) - Belçika (K)
22 Eylül 2020 03:00
1.31 4.87 7.05 MSX
Athletic 220 - Deren
22 Eylül 2020 11:00
2.09 3.71 2.97 MS2
Stevenage - Southamp. U21
22 Eylül 2020 21:00
2.39 4.08 2.87 MSX
Toyama - Gifu
22 Eylül 2020 12:30
2.08 3.70 2.44 MS2
Luckenwalde - BAK
23 Eylül 2020 20:00
1.88 4.36 3.50 MS2
Homberg - Mgladbach II
23 Eylül 2020 20:30
1.20 8.47 17.47 MS2
TB - NSI
23 Eylül 2020 03:00
2.12 4.03 3.04 MSX
Liptovsky - Skalica
23 Eylül 2020 16:30
1.42 4.00 4.64 MS1
Guangzhou R&F - Shenhua
23 Eylül 2020 10:30
2.18 3.92 2.48 MS2
Alemannia - Fortuna Köln
23 Eylül 2020 20:30
1.83 3.58 2.56 MS1
Omiya Ardija - T. Vortis
23 Eylül 2020 03:00
1.05 8.51 18.14 MS2
Gamba Osaka - Nagoya Grampus
23 Eylül 2020 03:00
1.86 4.17 2.50 MS1
JEF United - R. Yamaguchi
23 Eylül 2020 13:00
1.71 3.03 3.35 MSX
Jubilo Iwata - Ventforet Kofu
23 Eylül 2020 13:30
1.97 4.14 3.05 MS2
SJK Seinajoki - FC Lahti
23 Eylül 2020 18:30
2.08 3.75 2.74 MS1
KA - HK
24 Eylül 2020 19:00
2.00 4.86 2.88 MS1
Sırbistan U17 - Ermenistan U17
24 Eylül 2020 03:00
2.00 3.71 2.91 MS1
Finlandiya U17 - İsrail U17
24 Eylül 2020 03:00
1.68 3.25 3.42 MSX
Paranaense - Colo Colo
24 Eylül 2020 01:15
1.07 7.70 22.68 MSX
Ajman - Hatta
24 Eylül 2020 20:30
1.76 3.23 4.63 MS1
Fylkir - Vikingur R
24 Eylül 2020 22:15
2.30 4.52 2.45 MSX
Independence - Miami
24 Eylül 2020 02:00
1.22 5.23 10.03 MS1
Nashville - DC United
24 Eylül 2020 03:30
1.94 4.43 3.26 MS2
Richmond - Ft Lauderdale
24 Eylül 2020 01:30
2.26 4.68 2.93 MS1
Vaprus - Maardu
24 Eylül 2020 19:00
1.92 4.88 2.81 MS2
Wörgl - Schwaz
25 Eylül 2020 20:30
1.03 8.88 22.64 MS2
IFK Umea - Umea Akademi
25 Eylül 2020 20:00
2.08 4.40 2.89 MS2
Mannsdorf - Leobendorf
25 Eylül 2020 20:30
1.93 4.49 2.60 MSX
Petrocub - Nisporeni
25 Eylül 2020 03:00
1.74 3.47 3.63 MSX
Strommen - Lilleström
25 Eylül 2020 03:00
1.25 5.84 11.88 MSX
A.Klagenfurt - A.Wien II
25 Eylül 2020 19:30
2.14 4.79 2.90 MSX
Mushuc Runa - Guayaquil City
25 Eylül 2020 03:00
1.41 4.05 4.78 MS1
Huddersfield - Not. Forest
25 Eylül 2020 21:45
2.20 3.01 2.58 MS2
Slavia Prag - Slovacko
26 Eylül 2020 17:30
2.22 4.16 2.45 MSX
Incheon United - FC Seoul
26 Eylül 2020 10:30
2.31 4.45 2.86 MSX
Northwood - Basildon Utd
26 Eylül 2020 17:00
1.86 4.94 2.58 MS2
Black Stars - Cham
26 Eylül 2020 16:00
1.72 3.46 3.32 MSX
Atvidaberg - Rynninge
26 Eylül 2020 16:00
1.45 4.89 4.85 MS1
Dalum - Frem
26 Eylül 2020 15:00
2.28 4.20 2.95 MS2
Akhmat Grozny - Ural
27 Eylül 2020 03:00
2.16 4.43 2.89 MSX
Ç. Rizespor - Alanyaspor
27 Eylül 2020 13:30
5.41 3.59 1.45 MS2
Banik Ostr. II - Hlucin
27 Eylül 2020 11:15
1.39 4.56 7.03 MS2
Telstar - Den Bosch
28 Eylül 2020 22:00
2.30 3.18 2.46 MSX
Tüm Yorumlar
 Finlandiya U17 - İsrail U17
Arcan Saparca
 rakip takım hocası güzel hamleler yaptı
 Toyama - Gifu
Egehan Özkök
 ev puan kaybeder
 Hartford Ath - New York RB II
Abdullatif Abzak
 2-2 yaz bi kenara
 İsviçre (K) - Belçika (K)
Gülender Üşenmez
 ilk yarı 1 e 10 bin bastım
 Hartford Ath - New York RB II
Sena Candan
 2 yazar tabela 35 e kadar
 Varnamo - Skövde
Gökböri Ubay
 hezimete uğradık beyler dağılın
 Breidablik - KR
Tarcan Toptan
 ev sahibi çok baskılı oynuyor
 Vitesse - Sp. Rotterdam
Ahmet Öğredik
 Birde iptal olmadan seri görelim be
 Miami - Legion
Melike Göksoy
 bu sefer inanıyorum sana alırsın
 Fylkir - Vikingur R
Evren Kızılırmak
 benim kupon ilk maçta yattı
 Gamba Osaka - Nagoya Grampus
Ünzile Kalfaoğlu
 şans yok bende bu işleri bırakmam lazım
 Petrocub - Nisporeni
Şennur Ağnar
 yeni kaleci kova çıktı beyler
 Hartford Ath - New York RB II
Mahmut Bülend
 bu maça kesinlikle ev sahibine basın
 Umea - Degerfors
Elif Beyza Çark
 0-0 a puan verilmesin ya verilmesin gol atamamak nedir ya.
 SBI - Hillerod
Tahsin Uzun
 takım bence maça hazır değildi
 Shorta - Ahli
Önel Çapa
 90 da olsa o gol gelecek evden
 B. Hersek (K) - Danimarka (K)
Günan Güral
 1X çifte şans dedim hadi yanıltma beni
 Shijiazhuang - Shanghai SIPG
Fatıma Matur
 Bu kadar atak bu kadar şut korner yok
 Northwood - Basildon Utd
İclal Akkoyun
 1.5 ust gelirmi
 KA - HK
Erdem Temizer
 İspirto içiyorum bitane daha atın
 Delfin - Mushuc Runa
Saadetnur Mumcu
 yaz kızım 4 yada 5 gol
 Nasaf - Surkhon
Alaaddin Yöndem
 boş kaleye atamıyor geri zekalı
 Gran Valencia - Trujillanos
Alya Denizgünü
 bu oyunda heyacan yok
 Mannsdorf - Leobendorf
Ali Küçükler
 87. Dakikaya kadar 2:1
 SBI - Hillerod
Erna Aluç
 depe x/2 oynadık tuttu :)
 Liptovsky - Skalica
Ilım Aslantürk
 bu kadar adaletsizlik olmazki ama
 KA - HK
Denktaş Gülşen
 çok klas gol yağmuru var bu maçta
 Paranaense - Colo Colo
Sabiha Atol
 bu maçı berabere bitirirler
 Mjallby - Örebro
Mehmet Canan
 Hay bu varın
 Bizertin - Kairouan
Lütfü Akşamoğlu
 iy gol olacak mesaj geldi
Son 10 Yorum
 Capalaba - Roar
Esma Revan
 maç nereye gidiyor böyle aman Allahım
 Pohronie - Sered
Ahmet Hacılar
 dep At şu golu gidelim
 OLS - Kemi
Tuğbanur Tiftikci
 var sistemi çok işe yarıyor
 PSV II - FC Eindhoven
Oğuz Karakelle
 3.5 alt dedik atmayın
 Lori - Pyunik
Arzucan Bulgur
 biz deplasman kazanır dedik
 Norveç (K) - B. Rusya (K)
Rüya Torğutalp
 iki takımda çok fena bakalım kim alacak
 Keflavik - IBV
Haluk Karaçeşme
 Atmayacaklar belli oldu
 SJK Akatemia - VPS
Acar Kundakçı
 arkadaşlar zararım büyük
 Gran Valencia - Trujillanos
Ajlan Özakyol
 benim kupon yine yine yattı
 Mannsdorf - Leobendorf
Arel Talaş
 yaradana emanet